Amacımız Nedir?

Bizim amacımız kesinlikle yaptığınız birliktelikten kazanç elde etmek değildir. Bizde ki sadece imkan bulunmayıp gerçeğe dönüştürülemeyen fikir , buluş ve ürünlerin gün yüzüne çıkarılıp uygun kişi veya kuruluşları bir araya getirmek ve ülke ekonomisine katkı sağlamak yani bir nevi sosyal sorumluluğu yerine getirmiş olmak. Siz sadece kafanıza yatan projelere ve kişilere gerçekten inanıp inanmadığınıza karar verin ve yeni pazarla yeni ufuklara yelken açın bizim en büyük kazancımız bu olacaktır..

Ne Yapmanız Lazım?
Sizler için bir çok yatırımcıyı ve fikir sahibini bir portala topladık. Eğer benim beklentilerimin hepsi burada diyorsanız tek yapmanız gereken profilinize uygun olan kısımdan kendinize üyelik açmak sitemizi aktif bir şekilde takip etmek. Bu sayede aklınızdaki herşey hayata geçmiş olacak. Hem yeni dostluklar hem yeni fikirler edineceğiniz bu sitede keyifli vakit geçirmeniz dileği ile portalımıza hoş geldiniz.

Paranız var ama karar veremediniz mi?

Param var ama nasıl bir işe yatırım yapsam, ilgimi çekecek projeleri nerede bulurum diyorsanız doğru sitede geziyorsunuz. İçeri de birbirinden ilginç fikirler, ürünler sizleri bekliyor. Sizin için en doğru projeleri bir de fikir sahiplerinden dinleyin. Belli mi olur sizi heycanlandıracak hikayeler yada olur mu dediğiniz şeyleri birileri yapmış sizin gibi yatırımcıları bekliyordur..

Projeniz var ama bütçeniz mi yok?
Yıllardır uğraştığınız projeniz nihayet kafanızda oturdu artık sona geldiniz ama bu işi ayağa kaldıracak paranız yok ise doğru yerdesiniz. Biz sizin gibi parlak fikirli kişileri param var ama ne iş yapayım düşüncesinde ki yatırımcılarla bir araya getiren yatırım platformuyuz. Sitemize Üye olduktan sonra tek yapmanız gereken projenizle ilgilenen yatırımcılara neden bu işe para vermeleri gerektiğine ikna etmeniz gerekiyor.